Перейти до основного матеріалу
Toggle navigation
Університет
Про університет
Статут
Колективний договір
Стратегія ІФНТУНГ до 2025 року
Символи університету
ІФНТУНГ: 1967-2017
Положення про підрозділи
Сертифікати на системи управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015
Положення
Свідоцтво про реєстрацію
Витяг з Єдиного державного реєстру
Звіти про виконання критеріїв надання та підтвердження статусу національного
Конкурс на заміщення посад
Перелік платних послуг
Ректор
Привітання ректора
Звіт ректора
Адміністрація
Вчена рада
Система управління якістю
Структура університету
Центр дистанційного навчання
Пам'яті загиблих за незалежність України
Довідник ІФНТУНГ
Новини
Події
Оголошення
Галерея
Офіційно
Міністерство освіти і науки України
Антитериростичний центр
Антикорупційна діяльність
Доступ до публічної інформації
Патенти ІФНТУНГ
Знак для товарів і послуг ІФНТУНГ
Державні закупівлі
Накази, розпорядження ІФНТУНГ
Старий сайт
Інформаційний пакет
Матеріально-технічна база
Навчання
Підрозділи
Інститути, кафедри
Інститут архітектури, будівництва та енергетики
Інститут природничих наук і туризму
Інститут нафтогазової інженерії
Інститут інженерної механіки
Інститут інформаційних технологій
Інститут економіки та менеджменту
Інститут післядипломної освіти
Інститут гуманітарної підготовки та державного управління
Кафедра військової підготовки
Коледжі і ліцеї
Бурштинський енергетичний коледж
Калуський коледж економіки, права, та інформаційних технологій
Коледж електронних приладів
Фізико-технічний ліцей
Центр міжнародної освіти
Навчально-науковий центр професійної підготовки і практики
Центр дистанційного навчання
Загальноуніверситетські підрозділи
Приймальна комісія
Бухгалтерія
Навчальний відділ
Науково-технічна бібліотека
Геологічний музей
Штаб цивільної оборони
Планово-фінансовий відділ
Відділ охорони праці
Центр культури та дозвілля студентів
Центр молодіжного спорту
Спортивний комплекс ім. Гемби А.П.
Студентське містечко
ІНФОРМАЦІЙНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНИЙ ЦЕНТР
Тренажерний буровий центр
Навчально-виробнича лабораторія поліграфічних послуг
Відділ інформації та зв'язків з громадськістю
Лабораторія захисту та комерціалізації інтелектуальної власності
Центр українсько-польської співпраці
Відділ кадрів
Відділення підготовки іноземних громадян до вступу у ВНЗ України
Військово-мобілізаційний відділ
Координаційний центр дуальної освіти
Юридична служба
Відділ ліцензування та акредитації
Психологічна служба
Загальний відділ
Соціальні підрозділи
Профком працівників
Профком студентів
Студентський парламент
Наука
Новини науки
Науково-дослідний інститут нафтогазової енергетики та екології
Центр колективного користування науковим обладнанням "Техноекобезпека Карпат"
Рада молодих вчених
Фахові видання
Лауреати Державних премій України
Готові розробки для впровадження
Наукові школи
Відділ аспірантури і докторантури
Спеціалізовані вчені ради
Міжнародна співпраця
Новини
Центр міжнародного співробітництва
AIESEC
SPE
IAESTE
Подвійні дипломи
Кредитна мобільність
Кредитна мобільність Erasmus+
HUSKROUA
Конференції
Контакти
Вхід
Створення нового користувача
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
Пошукова форма
Пошук
+380 (342) 54-72-66
+380 (342) 54-71-39
admin@nung.edu.ua
For International Students
АБІТУРІЄНТАМ
Студентам
Працівникам
Якість освіти
Інформаційний пакет
Випускникам
Партнери
Мапа сайту
Співробітники
Застосувати
Побігун Олена Володимирівна
Доцент
Побігун Сергій Андрійович
Доцент
Побережна Любов Ярославівна
Доцент
Погребняк Володимир Григорович
Завідувач кафедри
Подубинська Наталія Дмитрівна
Завідувач лабораторіями
Поліщук Лариса Клавдіївна
Доцент
Полутренко Мирослава Степанівна
Завідувач кафедри
Полянська Алла Степанівна
Завідувач кафедри
Поплюйко Анатолій Георгійович
Доцент
Попович Василь Ярославович
Завідувач кафедри
Попович Ольга Василівна
Пристай Світлана Михайлівна
Викладач
Присяжнюк Павло Миколайович
Доцент
Приходько Ірина Ярославівна
Інженер
Приходько Микола Миколайович
Завідувач кафедри
Пришляк Валентина Ігорівна
Інженер
Прокопенко Денис Петрович
Провідний інженер
Проців Галина Франківна
Проців Галина Франківна
Викладач
Проців Олег Романович
Процюк Василь Романович
Доцент
Процюк Галина Ярославівна
Асистент
Псюк Мар'ян Орестович
Асистент
Пуйда Роман Богданович
Директор
Пятковська Ірина Олегівна
Доцент
Ріба-Гринишин Оксана Михайлівна
Доцент
РІЗНИЧУК АНДРІЙ ІВАНОВИЧ
Асистент
Ріпецький Роман Йосипович
Доцент
Ріщук Лілія Іванівна
Доцент
Радловська Катерина Олексіївна
Доцент
Райтер Наталія Борисівна
Інженер 1 категорії
Райтер Петро Миколайович
Завідувач кафедри
,
Професор
Рачкевич Руслан Володимирович
Професор
Ревтюк Євген Антонович
Рейнгартд Тетяна Михайлівна
Інженер 1 категорії
Рибіцький Ігор Володимирович
Доцент
Рис Віталій Васильович
Асистент
Рогач Артур Олегович
Родчин Інна Володимирівна
Провідний інженер
Розловська Світлана Євгеніївна
Доцент
Романів Василь Михайлович
Доцент
Романенко Наталія Валеріївна
Доцент
Романишин Любомир Іванович
Професор
Романишин Тарас Любомирович
Асистент
Романко Ольга Петрівна
Доцент
Романюк Андрій Богданович
Провідний інженер
Романюк Юрій Федорович
Доцент
Рошак Йосип Іванович
Доцент
Ружило Катерина Миколаївна
Інженер 1 категорії
Руско Надія Михайлівна
Доцент
Рутковська Ірина Зіновіївна
Доцент
Сімків Лілія Євгенівна
Завідувач кафедри
Сіроцінський Анатолій Антонович
Керівник структурного підрозділу
Саванчук Надія Мирославівна
Бібліотекар 1 категорії
Савко Оксана Ярославівна
Доцент
Савчин Ірина Зіновіївна
Доцент
Савчин Надія Богданівна
Доцент
Савчук Тетяна Василівна
Доцент
Савчук Ярослав Іванович
Доцент
Сагалюк Іван Михайлович
Провідний інженер
Салижин Галина Сергіївна
Викладач
Саманів Любов Василівна
Асистент
Сахнюк Ярослава Костянтинівна
Семенцов Георгій Никифорович
Семенчук Андрій Васильович
Асистент
Семенчук Андрій Васильович
Доцент
Семенютіна Тетяна Вікторівна
Доцент
Семчук Ярослав Михайлович
Професор
Сенів Галина Онуфріївна
Інженер 1 категорії
Сеничак Василь Михайлович
Доцент
Сенчішак Василь Михайлович
СЕНЮШКОВИЧ МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ
Доцент
Сербін Анна
Викладач
Середюк Василь Дмитрович
Завідувач лабораторіями
Середюк Марія Дмитрівна
Професор
Середюк Орест Євгенович
Професор
Скальська Дарія Миколаївна
Завідувач кафедри
Скиба Ельнара Ельдарівна
Асистент
СКРИПИН Тетяна Василівна
Старший викладач
Скрип’юк Ростислав Богданович
Доцент
Слабінога Мар'ян Остапович
Доцент
Слабий Орест Олегович
Доцент
СЛЕПКО МИРОСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ
Старший викладач
Слободян Ірина Андріївна
Технік
Смоловик Ліана Романівна
Доцент
Сокол Галина Романівна
Доцент
Соломчак Олег Володимирович
Доцент
Станьковська Ірина Мирославівна
Доцент
Стасінчук Володимир Іванович
Завідувач лабораторіями
Стасюк Роман Богданович
Асистент
Стахмич Юлія Станіславівна
Доцент
Стеліга Іван Іванович
Доцент
Стельмахович Галина Дмитрівна
Асистент
Степанюк Галина Сергіївна
Доцент
Степанюк Ольга Сергіївна
Асистент
Степашкіна Тетяна Володимирівна
Степашкіна Тетяна Володимирівна
Стехна Роксолана Михайлівна
Доцент
Стецик Тетяна Степанівна
Доцент
Стисло Тарас Романович
Асистент
‹ попередня
1
2
3
4
5
6
7
8
наступна ›