Штаб цивільної оборони

Адреса

Корпус 10, 2- поверх, вул. Карпатська, 15,
Івано-Франківськ, Україна 76019,
тел. 03422 4-43-47-,
e-mail:
stabcoy@gmail.com

    У відповідності до статті 6,20 Кодексу Цивільного захисту України від 02.10.2012 року №5403-VІ, Постанови Кабінету Міністрів України від 09.01.2014р. №11» Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту», наказу МО  від 03.09.2009 року № 814  Положення про Функціональну підсистему “Освіта і наука України” єдиної державної системи запобіганняі реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру .В університеті створено та функціонує       цивільний захист, функції якого спрямовано на захист працівників та студентів, територій, майна від надзвичайних ситуацій техногенного характеру, природного характеру, соціального, воєнного та терористичних актів  шляхом запобігання таким ситуаціям, ліквідації їх наслідків і надання допомоги постраждалим у мирний час та в особливий період.

Завданнями цивільного захисту є:

1. Запобігання виникненню надзвичайних ситуацій різного походження і запровадження заходів щодо зменшення збитків і втрат у разі аварій, катастроф, вибухів, великих пожеж та стихійного лиха.

2. Оповіщений працівників та студентів про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій у мирний і воєнний часи ,терористичних актів та постійне інформування його про наявну обстановку.

3. Захист працівників та студентів від наслідків аварій, катастроф, вибухів, великих пожеж та сти­хійного лиха та застосування засобів ураження»

4. Організація життєзабезпечення працівників та студентів під час аварій, катастроф, стихійного лиха ,терористичних актів та у воєнний час.

5. Координація і проведення рятувальних та інших невідкладних робіт у районах лиха і осередках ураження.

6. Створення систем аналізу і прогнозування управління, оповіщення; зв'язку, спос­тереження і контролю за радіоактивним, хімічним і бактеріологічним зараженням, підтримання їх готовності для сталого функціонування у надзвичайних ситуаціях мирного і воєнного часів, терористичних актів.

7. Підготовка і перепідготовка керівного складу цивільного захисту його органів управ­ління та сил, навчання працівників та студентів вмінню застосовувати засоби індивідуального захист і діяти в надзвичайних ситуаціях.