Міжнародна молодіжна організація AIESEC

Адреса

м. Івано-Франківськ, вул. Тичини 8

тел. (0342) 50-04-22

 


 

Facebook


Що таке AIESEC?ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

AIESEC це глобальна, неполітична, нерелігійна, неприбуткова організація, керована студентами та нещодавніми випускниками ВНЗ. Її учасники зацікавлені у вирішенні глобальних проблем, лідерстві та менеджменті. AIESEC не дискримінує людей за будь-якими ознаками. AIESEC існує вже з 1948 року та є найбільшою молодіжною організацією у світі.


Навіщо ми існуємо?ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Для того, щоб досягти миру та максимального втілення людського потенціалу.

 


Що ми для цього робимо?fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Наша інтернаціональна платформа дозволяє молодим людям розкрити та розвинути свій лідерський потенціал для того, щоб вони здійснили позитивний вплив на суспільство.


Як ми це робимо?fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

AIESEC надає своїм учасникам:

  • досвід роботи у команді;
  • лідерський досвід;
  • можливість прийняти участь у міжнародній програмі стажувань та міжнародній програмі професійних стажувань.

Ми вважаємо, що завдяки участі у цих програмах молоді люди набувають необхідного досвіду, впевненості та знань для того, щоб жити найповнішим життям та вносити зміни у життя інших - і, таким чином, змінити світ на краще.


"Що я можу робити в AIESEC?"                                                

"AIESEC - це платформа для власного розвитку. Тут ти отримуєш можливість на практиці відчути те доросле життя, в яке ти занурюєшся після університету. Різниця між AIESECer'ом і не AIESECer'ом в тому, що після AIESECy люди не в теорії, а на практиці знають, як жити, заробляти, спілкуватись, проходити і проводити інтерв'ю, викручуватись з незручних становищ тощо. Врешті-решт мають лідерський потенціал, щоб дійсно здійснювати вплив на оточуючий світ, а не слідувати за течією.

В AIESEC люди долучаються до організації різних проектів в ролі члена або лідера команди, працюють у функціональних напрямках (маркетинг, робота з корпоративним сектором тощо). Також отримують досвід на міжнародних стажуваннях, волонтерських і професійних, де виховують в собі лідерські навички, живучи в незвичних для себе умовах і спілкуючись з різного роду і національностей людьми.

Одним словом, AIESEC допомагає віднайти і розвинути лідерський потенціал у молоді. Для чого? Для здійснення позитивного впливу на суспільство, адже я вірю, що молодь - це зараз та рушійна сила, яка потрібна світу, щоб ми і наші діти жили у зручних умовах."

© Світлана Семків- президент AIESEC в Івано-Франківську