Завідувач кафедри

Артим Володимир Іванович

Фахівець з оцінки міцності та надійності машин і конструкцій. Основні напрямки наукових досліджень: – втомна довговічність в умовах випадкового навантажування; – оцінка впливу асиметрії циклу напружень на втомну довговічність; – оцінка впливу корозійного чинника на багатоциклову втомну довговічність; – оцінка міцності складних металевих конструкцій за допомогою МСЕ; – залишковий ресурс деталей машин та елементів конструкцій.

Українська

1

рарарарам

атоароао

 

Українська

Панчук Віталій Георгійович

Alma mater: Івано-Франківський інститут нафти і газу

Українська

Попович Василь Ярославович

Освіта 

Закінчив у 1990 році Івано-Франківський інститут нафти і газу і отримав спеціальність інженер-механік.

2015 році захистив дисертацію на звання кандидата технічних наук за спеціальністю 05.05.12 Машини нафтової та газової промисловості на тему "Підвищення ефективності експлуатації верстатів-гойдалок".

Українська

Паневник Олександр Васильович

Народився 24 травня 1957 року в м. Салават Башкірської АРСР. Вищу освіту отримав в Івано-Франківському інституті нафти і газу за спеціальністю "Машини та обладнання нафтових і газових промислів", після чого працював у науково-дослідному секторі даного закладу. З 1991 по 1994 рік навчався в аспірантурі Державної Академії нафти і газу (м. Москва) і в 1994 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Розробка та дослідження пристрою для динамічної дії на вибій свердловини з метою підвищення ефективності буріння".

Українська

Когут Оксана Володимирівна

Когут Оксана Володимирівна 

Завідувач кафедри філології та перекладу, професор, доктор філологічних наук.

Народилася 27 вересня 1974 р. в м. Калуші Івано-Франківської області. 

У 1996 р. з відзнакою закінчила Прикарпатський державний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю "Українська мова та література". 

Українська

Кондрат Олександр Романович

Закінчив з відзнакою Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Видобування нафти і газу» (1995 р.), а в 1996 р. здобув також кваліфікацію інженера-економіста за спеціальністю «Економіка підприємства» (диплом з відзнакою). У 1995-1996 рр. працював за направленням в науково-дослідному інституті нафтогазових технологій ІФДТУНГ. У 1996-1999 рр. навчався в очній аспірантурі при ІФНТУНГ, після закінчення якої працював на кафедрі розробки та експлуатації нафтових і газових родовищ асистентом, з 2001 р. – доцентом, а з 2013 р.

Українська

Погребняк Володимир Григорович

e-mail – VGPogrebnyak@yandex.com

Сфера наукової діяльності

Реофізика розчинів гідродинамічно активних полімерів.

Наукові засади розробки родовищ нафти з використанням розчинів полімерів і еколого-технологічних критеріїв їх впровадження.

Інтеграція гуманітарних і природничих знань.

Українська