Інші

На думку фахівця ІФНТУНГ: українська в епіцентрі мовного урагану

У 2021 році на сайті – нова рубрика «З точки зору фахівця ІФНТУНГ», в якій актуальні та дражливі питання сьогодення коментуватимуть компетентні у цих галузях науковці та фахівці ІФНТУНГ. Оґрунтовані пояснення та фахові пропозиції допомагатимуть у просвітницькій роботі серед громадян та у вирішенні інших проблем, що стоять на часі.

Енергетичний розвиток, екологічний стан, спільні проєкти: науковці й керівники ОТГ спільно працюватимуть над розвитком громад

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу завжди виступав партнером для органів місцевого самоврядування у програмах розвитку об`єднаних територіальних громад (ОТГ). Багато в чому теперішні успіхи громад зумовлені хорошим й ефективним контактом між фахівцями університету та керівництвом ОТГ.

Як стати зіркою ІТ

Сьогодні робота в галузі ІТ стала синонімом успіху.

Успіх – синонім «Надії»

Адже йдеться про сімейну компанію «NADIYA», добре знану не тільки на Івано-Франківщині, але й далеко за її межами.

ІФНТУНГ долучається до створення Футбольної академії Прикарпаття

Угоду про створення такої структури було підписано сьогодні в стінах Івано-Франківської міської ради.

Попереду на вас чекає успіх!

У давнину люди вважали це диво природи проявом божественної сили й

Щастя любити свою роботу

Як стартувати в професії

У такій ситуації щороку опиняються тисячі випускників середніх шкіл. Двері дитинства зачиняються, а попереду - роздоріжжя, на якому маєш знайти свій і тільки свій шлях. А спробуй його вибрати! Спробуй зробити правильний перший крок, який задає напрямок, - визначся, ким хочеш бути.