День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Урочисте вручення дипломів магістрам спеціальності "Архітектура та містобудування"

Магістри спеціальності "Архітектура та містобудування" кафедри архітектури та містобудування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу отримали омріяні дипломи. Вручення відбулося в стінах рідного університету. Із 12 випускників 5 з них отримали диплом з відзнакою. Бажаємо стати професіоналами своєї справи та гідно представляти Україну на міжнародному рівні!

Робити треба те, що вмієш і любиш!