ЦРП «Бізнес-Інкубатор» – переможець IV загальноукраїнського конкурсу кращих проєктів у сфері освіти дорослих

Цьогоріч переможцем IV загальноукраїнського конкурсу кращих проєктів у сфері освіти для дорослих з проєктом «Навчальні курси для осіб пенсійного віку – власників картки івано-франківця «Основи комп’ютерної грамоти» став Центр розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

У номінації «Кращий освітній проект для осіб поважного віку» проєкт бізнес-інкубатора набрав 179 балів, про що оголосили на загальних зборах ГО «Українська асоціація освіти дорослих». У 2020 році в рамках IV загальноукраїнського конкурсу кращих проектів у сфері освіти для дорослих було подано 56 проектів, що є рекордною кількістю за 4 роки проведення конкурсу.

Координаторка проєкту, завідувачка кафедри прикладної економіки університету Уляна Бережницька зазначає: «Навчання з основ комп’ютерної грамоти для осіб пенсійного віку ми започаткували ще у 2016 році. Курси щороку користуються неабиякою популярністю – сьогодні ми маємо біля 200 заяв від охочих навчатися. Це соціальний проєкт, що впроваджується на базі «Бізнес-інкубатора» за підтримки управління економічного та інтеграційного розвитку міськвиконкому під патронатом міського голови Руслана Марцінківа. Навчальний курс є безкоштовним для слухачів, забезпечується фаховими викладачами – тренерами університету нафти і газу».

Варто відзначити титанічну роботу завідувачки кафедри підприємництва та маркетингу Ірини Перевозової та викладачів цієї кафедри, що безпосередньо працюють з особами літнього віку в рамках курсу. Протягом двох місяців містяни поважного віку освоюють базові навики роботи за комп’ютером, навчаються як оплатити комунальні послуги у Приват24, як записатися на консультацію до лікаря, написати електронного листа, відправити відгук чи звернення до владних структур, прослухати онлайн курс, зареєструватися і працювати у соціальних мережах тощо.       

Ініціатори курсу і викладачі  вкладають у проєкт не лише власні знання та компетенції, свою педагогічну майстерність, але й кращі людські якості та повагу до людей золотого віку. І цього року нагорода знайшла своїх героїв!

Щира дяка організаторам конкурсу, слухачам курсів та усім причетним до цієї шляхетної справи! Успіхів, нових звершень та нових перемог!

 

Українська