Кафедра комп'ютерних систем і мереж

Адреса

76019

місто Івано-Франківськ

вулиця Карпатська, 15

Корпус №1, Інститут інформаційних технологій (4 поверх), Кафедра комп’ютерних систем і мереж.

Викладацька кафедри: кабінет 1413.

Тел.: +38 (0342) 50-45-21.

E-mail: ksm@nung.edu.ua.

Захист магістерський робіт за спеціальністю 123 - Комп’ютерна інженерія відбудеться 17, 18, 21 грудня в 09:00 годині за посиланням: https://meet.google.com/oax-agun-cck

 

Фахівці з комп’ютерної інженерії забезпечують понад 50% потреб персоналу ІТ - компаній, зокрема розробки та обслуговування комп’ютерних мереж, проектування компонентів ІоТ (інтернет речей), прикладного та спеціалізованого програмного забезпечення.

 

Переглянути буклет

 

Кафедра Комп’ютерних систем і мереж, що є випусковою для бакалаврів та магістрів спеціальності 123-Комп’ютерна інженерія, створена 05.05.2004 р. З 1 вересня 2014 р. кафедра Комп’ютерних систем і мереж (КСМ) входить до складу Інституту інформаційних технологій.

Інформаційні технології стали єдиним робочим інструментом для вирішення багатьох складних завдань управління і організації. Вирішальну роль у цьому процесі відіграють комп’ютерні мережі та системи, які фактично застосовуються в усіх сферах національної економіки. Таким чином підготовка фахівців, здатних розробляти апаратні, апаратно-програмні та програмні рішення для створення сучасних комп’ютерних компонентів, систем, мереж і їх програмного забезпечення є одним з актуальних завдань вищої освіти.

Ліцензійний обсяг прийому студентів на перший курс:

- бакалаври    денна форма       50 осіб;

-                       заочна форма     30 осіб;

- магістри      денна форма       25 осіб;

-                       заочна форма     15 осіб;

Прийом на денну та заочну (дистанційну) форми навчання за спеціальністю 123-Комп’ютерна інженерія здійснюється на базі повної середньої освіти а також за скороченим терміном навчання на основі диплому молодшого спеціаліста.

Нормативний термін навчання:

Бакалаври - на основі базової вищої освіти - 3 р.10 міс.;

                   - на основі освітнього рівня молодший спеціаліст - 1 р. 10 міс.

Магістри - 1 рік 4 місяці (3 семестри).