Міжнародні програми

      В 2018 році, шляхом реорганізації відділу міжнародних зв' язків університету, в ІФНТУНГ створено Центр міжнародного співробітництва, який проводить роботу над розширенням міжнародної співпраці, займається пошуком партнерів та популяризацією університету серед установ, організацій та світових закладів науки.
      Активна освітня та науково-дослідна співпраця пов'язує університет з багатьма провідними іноземними ЗВО та установами. На сьогодні унівнситет виконує понад 40 угод з 20 країнами світу. Багаторічна плідна співпраця триває з Краківською гірничо-металургійною академією ім.С.Стащиця (Республіка Польща), Реджайнським університетом (Канада), Північним університетським центром Бая-Маре, Технічним університетом Кошице (Словаччина), Університетом Мохамеда Бугуера м.Бурмердес (Алжирська народна республіка), Університетом Мішкольц (Угорщина), Університетом Нурланда (Норвегія), Ліннеус університетом (Швеція) та ін.
   Функціонує в університеті Українсько-Канадська програма наукового стажування. Науковці університету беруть участь в міжнародних конференціях, наукових та освітніх симпозіумах в Австрії, Алжирі, Бельгії, Німеччині, Норвегії, Польщі, Румунії, Словаччині, Угорщині, Швеції. З метою підвищення якості навчального процесу університет регулярно і тісно співпрацює з закордонними освітніми та науковими організаціями.
    Студенти щорічно проходять наукові стажування в Польщі, Німеччині, Туреччині, Румунії, Австрії, Норвегії, Чехії, Греції, Македонії, Індії, Канаді. Відбувається стажування студентів університету в рамках Міжнародної організації з обміну студентів IAESTE. Також в університеті діє Міжнародна організація студентів економічних спеціальностей - AIESEC. За останні 5 років через студентський обмін направлено/прийнято понад 180 студентів.
 
 

Міжнародні програми