Університет взяв участь у ІІ Міжнародній спеціалізованій виставці «НАФТОГАЗЕКСПО – 2017»

7-9 листопада 2017 в Києві у Міжнародному виставковому центрі – найбільшій виставковій споруді України, за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та Державної служби геології та надр України відбулася ІІ Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО – 2017». Захід, що проходив у рамках ХV Міжнародного форуму «Паливно‑енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»,  надав учасникам та відвідувачам унікальну можливість на одному майданчику презентувати технології, обладнання і продукцію широкому колу фахівців. Організатори намагались таким чином посприяти збільшенню видобутку нафти і газу та підвищенню ефективності використання цих ресурсів.

Як єдиний в Україні вищий навчальний заклад нафтогазового профілю, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу теж взяв участь у виставці, але з дещо неочікуваною експозицією –  «Досвід впровадження енергоефективних технологій та дотичних просвітницьких соціальних проектів». Організатори університетської експозиції керувались ідеями, щоб показати надзвичайно успішну діяльність наших господарників у сфері впровадження сучасних технологій для підвищення ефективності використання ресурсів (газу, електроенергії), таких дорогих, але й таких необхідних для наших комунальних потреб, які лише частково сплачуються державою. На виставці університет хотів продемонструвати, що готує не тільки майбутніх фахівців для нафтогазової індустрії, але й докладає значних зусиль до економії невідновлювальних енергетичних ресурсів у повсякденній діяльності. Більше того, ІФНТУНГ показав, як виш використовує нетрадиційні, екологічно безпечні джерела енергії, зокрема енергії Сонця та Землі.