Доктор фізико-математичних наук

Шацький Іван Петрович

Фахівець з механіки деформівного твердого тіла.
Основні напрямки наукової діяльності:
– моделювання закриття тріщин за згину пластин та оболонок;
– дослідження поведінки тріщин в пластинах та оболонках з гнучким покриттям;
– концентрація напружень поблизу тонких неоднорідностей;
– теорія оболонкових демпферів з сухим тертям;
– вибрані задачі механіки в нафтогазовій справі.

Українська

Галущак Мар’ян Олексійович

  • Завідувач кафедри загальної та прикладної фізики;
  • Соросівський професор,  заслужений працівник освіти України.

Закінчив з відзнакою фізико-математичний факультет нині Прикарпатського університету в 1965 році. Працює в університеті з 1977 р.

Українська

Максимчук Валентин Юхимович

Директор КВ ІГ НАНУ (м. Львів), автор (співавтор) більше 200 наукових і навчально-методичних праць, з яких 2 підручника з грифом МОН України та 4 монографії. Читає курси лекцій із дисциплін "Фізика Землі", "Магніторозвідка".

Основними напрямками наукової діяльності є: теорія вивчення глибинної будови та сучасної геодинаміки земної кори, дослідження магнітного поля землі, розробка нових магнітометричних методів пошуків родовищ нафти і газу. Під керівництвом В.Ю. Максимчука захищено більше 10 кандидатських дисертацій.

Українська

Бандура Андрій Іванович

Народився у місті Івано-Франківську. У 2000 році закінчив школу-ліцей № 23, де навчався у фізико-математичному класі. В ліцеї у ті роки працював талановитий математик, Соросівський учитель Мартинюк Богдан Юліанович. Саме він прищепив Андрію любов до математики. А остаточно його прихилило до неї оповідання Ігора Росоховатського “Загін вусанів”, в якому йдеться про математиків, що працюють на розвідку.

Українська