![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/medium/public/news_image/13254468_1736170256607051_6993064012177170976_n.jpg?itok=DgQxtfZe)
В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, 21 квітня, на базі інституту інформаційних технологій проводився перший етап 43 міжнародної олімпіади із спортивного програмування ICPC ACM у Івано-Франківській області . Спортивне програмування - це змагання людських розумів за допомогою комп’ютерної техніки, де кожен може продемонструвати свою швидкість та ефективність у програмуванні. Даний вид програмування дає змогу перевірити свої навики, відчути емоції змагання, здорової конкуренції, які переживають спортсмени в інших кіберспортивних змаганнях. 10 команд із 3-х ВУЗів міста та області були учасниками олімпіади. Огранізатори олімпіади вдячні: дирекції інституту інформаційних технологій: Чигуру І.І., Паньківу Ю.В., Тарасу Дмитрику, Яні Сапіжак, Василю Бую, студентському профкому та спонсорам - фірмі COAX за позитивний настрій і цінні подарунки !
Рейтинг учасників за результатами проведеної олімпіади:
1. cNCNTU_BOTdevs
2. IFNTUOG_FootballHeads
3. IFNTUOG_Multyfrukty
4. IFNTUOG_Infinity
5. IFNTUOG_nafta_2
6. IFNTUOG_Eagles
7. cNCNTU_IT
8. KDU_Implements
9. cNCNTU_start
10. IFNTUOG_Insight