43 міжнародна олімпіада із спортивного програмування ICPC ACM

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, 21 квітня, на базі інституту інформаційних технологій проводився перший етап 43 міжнародної олімпіади із спортивного програмування ICPC ACM у Івано-Франківській області . Спортивне програмування - це змагання людських розумів за допомогою комп’ютерної техніки, де кожен може продемонструвати свою швидкість та ефективність у програмуванні. Даний вид програмування дає змогу перевірити свої навики, відчути емоції змагання, здорової конкуренції, які переживають спортсмени в інших кіберспортивних змаганнях. 10 команд із 3-х ВУЗів міста та області були учасниками олімпіади. Огранізатори олімпіади вдячні: дирекції інституту інформаційних технологій: Чигуру І.І., Паньківу Ю.В., Тарасу Дмитрику, Яні Сапіжак, Василю Буюстудентському профкому та спонсорам - фірмі COAX за позитивний настрій і цінні подарунки !

Рейтинг учасників за результатами проведеної олімпіади:
1. cNCNTU_BOTdevs
2. IFNTUOG_FootballHeads