![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/medium/public/news_image/52051111_264433571117816_7054686222668529664_n_0.jpg?itok=H_OVkDoY)
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу представив власні досягнення та розробки на XIV спеціалізованій виставці нафтогазової промисловості «Нафта. Газ. Сервіс-2019». Галузевий форум нафтогазової промисловості проходив за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Технічного комітету із стандартизації "НАФТОГАЗнормування" (ТК 138). Наш університет на виставці представляли: директор Інституту нафтогазової інженерії, доц. Витязь О. Ю., директор Інституту природничих наук і туризму, доц. Омельченко В. Г., директор Інституту інженерної механіки, проф. Романишин Л. І., відповідальний секретар приймальної комісії, доц. Коваль Я. М.
Виставка «Нафта. Газ. Сервіс- 2019» спрямована, в першу чергу, на об’єктивне висвітлення ролі та потенціалу регіону на паливно-енергетичному ринку, презентацію досягнень компаній та підприємств галузі, ознайомлення із стратегіями подальшого розвитку, зміцнення відносин з діловими партнерами. Щороку захід розширює свою географію та приймає учасників не тільки з усієї України, а й представників іноземних компаній.
Серед основних тематичних розділів виставки слід виділити:
- Розвідка та розробка нафтових та газових родовищ
- Нові технології буріння
- Підземне збереження природного газу
- Газові мережі, магістральний транспорт природного газу і нафти
- Запірна арматура та ремонт сервіс
- Система автоматизації та контролю в нафтогазовій промисловості
- Обладнання для АЗС, АГЗС
- Нафтохімія та нафтопродукти
- Системи екологічного контролю
Так, на виставці було представлено широкий спектр матеріалів і технологій для розвідки, буріння, видобування, переробки, транспортування та зберігання нафти й газу, а також системи безпеки, контролю, обліку енергоносіїв, інноваційні проекти та ін.
Відзначимо, що велику зацікавленість серед відвідувачів викликали стенди нашого університету, на яких учасники виставки могли ознайомитись з умовами вступу, можливістю перепідготовки, відомими випускниками ІФНТУНГ, науковою та освітньою діяльністю.
ІФНТУНГ є постійним учасником міжнародних професійних, галузевих та освітніх виставок. Адже саме участь в таких спеціалізованих форумах дає можливість ознайомитись з досвідом передових нафтогазових кампаній, що надалі сприятиме розвитку нафтогазового комплексу та зміцненню енергетичної безпеки держави!