ІФНТУНГ співпрацює з Івано-Франківською міською радою у сфері енергоощадних технологій

23 травня 2016 року Івано-Франківська міська рада підписала меморандум про співпрацю з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти й газу, що міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вважає результативною європейською практикою, оскільки у вузах зосереджений   увесь науково-дослідний потенціал регіону.

Відомо, що спільними зусиллями міської ради та ІФНТУНГ замінили частину колектора водовідведення на сучасну систему, сконструйовану за новітніми технологіями та обладнану тепловим насосом, що дає можливість  виробляти особливо актуальну в умовах сьогодення теплову енергію. Ректор ІФНТУНГ, академік НАН України Євстахій Крижанівський залишився задоволеним поглибленням співпраці з міською радою у сфері енергетики, справедливо вважаючи, що «нарешті наші теоретичні напрацювання матимуть практичне втілення, адже університет – це полігон для дослідження нових технологій».

За матеріалами офіційного сайту м. Івано-Франківськ

Фото: джерело з сайту: http://www.mvk.if.ua/news/39148