ІФНТУНГ підписав Меморандум про співпрацю з Міністерством енергетики та вугільної промисловості України

6 травня 2016 року було підписано Меморандум про співпрацю між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу. Відбулось це у рамках робочого візиту на Прикарпаття Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика, який завітав до Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу – єдиного в Україні університету нафтогазового профілю. Під час зустрічі ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський ознайомив міністра з роботою університету, розповів про досягнення науковців та студентів у різних сферах нафтогазової діяльності. Саме тому було підписано меморандум про тісну співпрацю. Вже з 11 травня на базі вишу та Міністерства енергетика та вугільної промисловості буде створена робоча група, щоб спільно обговорити можливості збільшення видобутку природних ресурсів.

Метою Меморандуму про співпрацю є спільна діяльність, спрямована на досягнення таких цілей:

— нарощування видобутку вітчизняних енергоносіїв та забезпечення максимально широкої диверсифікації шляхів і джерел постачання первинних енергоресурсів;

— лібералізація  ринку газу;

— повна реформа системи ціно- та тарифоутворення на енергію та паливо;

— залучення іноземних інвестицій до модернізації Єдиної газотранспортної системи України;

— реорганізація управління нафтогазовою промисловістю відповідно до Третього Енергетичного пакету Європейського Союзу;

— забезпечення нафтогазової галузі фахівцями шляхом підготовки, перепідготовки та сертифікації спеціалістів відповідно до державних та міжнародних стандартів для роботи в Україні та за кордоном;

— розвиток навчальної та науково-дослідної матеріально-технічної бази університету.

Меморандум укладено на п’ять років.