ІФНТУНГ потрапив до рекордів Івано-Франківська

Так, так, поруч з єдиною в Україні ратушею з позолоченим куполом, найдавнішою (з 1845 року) в Україні лазнею, що досі працює. Таку думку висловив відомий франківський краєзнавець Іван Бондарєв у статті «У реєстрах шукати не варто. Локальні рекорди Івано-Франківська»:

«Якщо університети раніше мали лише столиці й великі міста, то тепер вони повідкривалися ледь не в райцентрах. Але більшість із них має одну спільну проблему – працевлаштування випускників. Натомість, у Франківську вже давно працює університет нафти і газу. Подібних йому в Україні нема. Він готує фахівців з досить рідкісних спеціальностей: буріння, нафто- й газопроводи, нафтобази, багато інших.

Навіть у буремні дев’яності випускники профільних факультетів легко знаходили роботу. Сьогодні світ ґлобалізується, тож, маючи фах і знаючи англійську, можна знайти роботу де завгодно. Та й в Україні пристойний випускник нашої «нафти» точно не пропаде».

З повною версією статті Івана Бондарєва можна познайомитись за  посиланням: http://ifoonsku.ucoz.ua/news/u_reestrakh_shukati_ne_varto_lokalni_rekordi_ivano_frankivska/2020-05-18-7066

Цю ж думку він озвучив у краєзнавчій програмі на ТРК "Вежа".

А ви про це знаєте? У будь-якому випадку, знайомтесь з переліком спеціальностей ІФНТУНГ!