Інвестиції та інновації – актуальні проблеми та перспективи

13 листопада 2014 року представниками інституту економіки та управління у нафтогазовому комплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІнЕУ ІФНТУНГ) в рамках програми короткострокового семінару на тему: «Актуальні питання реалізації інвестиційної та інноваційної політики в області» були проведені тематичні заняття для працівників райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

Організатором і виконавцем заходу виступив Івано-Франківський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, в приміщенні якого і проходив даний семінар.

З презентаціями на семінарі виступили:

- к.е.н., доцент кафедри економіки підприємства, заступник директора ІНЕУ ІФНТУНГ, завідувач Центру розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор ІнЕУ ІФНТУНГ Бережницька Уляна Богданівна з доповіддю на тему: «Практика створення бізнес-інкубатора на базі вищого навчального закладу»;

- к.е.н., доцент кафедри теорії економіки та управління, завідувач Лабораторії інноваційних досліджень в економіці ІнЕУ ІФНТУНГ Проданова Ірина Іванівна з лекцією на тему: «Науковий консалтинг як форма співпраці з ІнЕУ ІФНТУНГ.

Як відмітили доповідачі, консолідація зусиль навчально-освітніх закладів, науково-дослідних установ, бізнесу та влади може значно активізувати інноваційну діяльність в регіоні та покращити інвестиційний клімат Івано-Франківської області.