Ювілейне засідання в центрі педагогічної майстерності університету

29 червня 2016 р. проведено заключне засідання центру педагогічної майстерності за підсумками 2015-2016 навчального року за участю представника інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, доктора педагогічних наук, професора Олександра Андрійовича Лавріненка, який очолює відділ змісту і технологій навчання дорослих названого інституту.

Заняття відкрив начальник навчального відділу Б. В. Сверида, який підкреслив важливість роботи центру педагогічної майстерності, що започаткував свою діяльність в 2006 році на базі психолого-педагогічного семінару, а потім центру педагогічного навчання при навчально-методичному управлінні (сьогодні навчальному відділі) університету.

На честь 10-річчя діяльності центру педагогічної майстерності відбулася презентація збірника газетно-журнальних публікацій, що використовувались на заняттях, упорядкованих працівниками навчального відділу, що може послужити посібником для всіх тих, хто цікавиться проблемами педагогіки та психології в навчально-виховному процесі.

Зі словами привітання до слухачів-випускників центру педагогічної майстерності 2016 року звернувся проректор з науково-педагогічної роботи  професор Олег Миколайович Мандрик. Ним вручено працівникам університету подяки за активну участь в роботі центру педагогічної майстерності університету, сприяння в підвищенні психолого-педагогічної кваліфікації викладачів. Як керівник центру педагогічної майстерності з 2015 року, проф. О. М. Мандрик підвів підсумки роботи центру, запропонував шляхи підвищення психолого-педагогічних знань викладачів університету, в тому числі через центр педагогічної майстерності.

Поділились своїми думками про діяльність центру педагогічної майстерності Мар’ян Олексійович Галущак – професор кафедри загальної та прикладної фізики, науковий керівник центру педагогічної майстерності; Петро Миколайович Коваль – доктор педагогічних наук, професор Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, керівник центру педагогічної майстерності 2006-2011 рр.; Зоя Володимирівна Юрченко, доцент Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, доктор філософії, кандидат психологічних наук, керівник психолого-педагогічного семінару з 2006 року, на базі якого започатковано діяльність центру педагогічної майстерності; Лілія Миколаївна Романкова – доцент Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, керівник відділу виховної та психолого-педагогічної роботи; Ігор Софронович Глібовицький – викладач Івано-Франківського музичного училища ім. Д. Січинського, кандидат мистецтвознавства; Наталія Ігорівна Глібовицька  доцент кафедри екології, випускниця центру педагогічної майстерності 2016 року.

У своєму заключному слові проф. О. А. Лавріненко схвально відізвався про роботу центру педагогічної майстерності, запропонував продовжити договір про співпрацю між співробітниками інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України та університетом, рекомендував присвоїти центру педагогічної майстерності ім’я І. А. Зязюна.

Проректор з науково-педагогічної роботи професор О. М. Мандрик  вручив 33-м слухачам центру педагогічної майстерності свідоцтва про підвищення кваліфікації.