Х Студентський конгрес East Meets West 2019 за участю студентів ІФНТУНГ

Нещодавно студенти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (Едуард Токач - чинний президент Івано-Франківського студентського відділення SPE, група НІ-16-2), Святослав Пилипчук, група ПС-15-1, Ірина Сушкевич, група ГР-16-1), взяли участь в Х Студентському конгресі East Meets West 2019. Масштабну подію організовало студентське відділення SPE Краківської гірничо-металургійній академії імені Сташица.

Загалом у конгресі взяли участь близько 280 осіб, серед яких - представники компаній Shell, GeoTalent, PGNiG, Lotos, члени студентських відділень з різних країн Європи (Англія, Португалія, Іспанія, Франція, Німеччина, Італія, Швеція, Норвегія, Україна, Румунія, Угорщина). Серед запрошених гостей були президент SPE International 2018 Darcy Spady, регіональний директор по Південній, Центральній та Східній Європі Jean-Marc Dumas, які, до слова, перебували з офіційним візитом в ІФНТУНГ в рамках Міжнародного паливного конгресу в 2017 році.

Програма Студентського конгресу East Meets West 2019 була насичена різними подіями. Крім традиційних заходів також проводились: кваліфікаційні змагання всесвітньої інтелектуальної гри нафтогазового спрямування PetroBowl серед команд студентських відділень; конкурс робіт та презентації постерів серед студентів-бакалаврів, магістрів та докторів філософії; воркшопи; презентації компаній, які були спонсорами заходу; дискусія щодо ролі Діджиталізації у нафтогазовій галузі; круглий стіл офіцерів студентських відділень SPE, на якому обговорювались проблеми розвитку відділень та методи їх вирішення. Особливо увагу привернула демонстрація цифрових технологій компанією GeoTalent. В рамках заходу учасники також мали можливість ознайомитись із польським фольклором та культурою.