Урочистості до Дня захисника України

До Дня захисника України в Івано-Франківському національному технічному університеті відбулись урочистості та культурно-освітні заходи:

12.10.2015 – пройшли круглі столи, виховні бесіди із студентами на тему «Коли ви вмирали, вам сурми не грали» (до 73-ї річниці утворення УПА)

13.10.2015 – відбулось урочисте підняття прапору України на території навчального комплексу кафедри військової підготовки. Відбулась зустріч курсантів з учасниками АТО з метою зміцнення патріотичного духу студентів, вшанування мужності та героїзму наших славних воїнів. Завершились урочистості врученням грамот та премій викладачам університету, учасникам АТО  –  Агібалову Ю. В., заступнику начальника кафедри військової підготовки та Куровцю С. С., доценту кафедри геології та розвідки нафтових і газових родовищ, та студентам інститутів.

Фойє адміністративного корпусу ІФНТУНГ прикрасили тематично оформлені студентами стінгазети: «День козацької Покрови», «День захисника України», «73-я річниця створення УПА».