Університет зустрічає Заслуженого економіста України

22 жовтня 2015 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти й газу відбулась зустріч викладачів та студентів Інституту економіки та управління у нафтогазовому комплексі з Олександрою Кужель, кандидатом економічних наук, заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, Заслуженим економістом України. Цієї високої відзнаки вона удостоєна за внесок у розвиток вільного підприємництва в Україні, в утвердження  приватної ініціативи та економічної свободи. Крім того, за значний вклад у соціально-економічне й духовне відродження українського суспільства Олександра Кужель удостоєна ордена Княгині Ольги ІІІ ступеня. Сьогодні її знання та досвід служать розвитку економіки України.

Не зважаючи на зайнятість,  О. В. Кужель знаходить час спілкуватись з викладачами та студентами, передавати їм свої знання та досвід, показувати шляхи реалізації мети. Її високий професіоналізм проявляється також у вмінні просто і ясно викладати свої думки, пояснювати складні економічні терміни, залучати аудиторію до діалогу. Здебільшого свої слова вона адресує молоді, якій змінювати країну, будувати конкурентну економіку, творити соціальну  державу, писати закони. Особливу увагу О. Кужіль звернула на проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України  та деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням реформи» (щодо податкової міліції). На зустрічі також був присутній Л. Я. Слободян, керівник Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.