Університет вкотре підтвердив високий рівень функціонування системи управління якістю освіти

Досягнення Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу є вагомими у всіх сферах. Однак в сучасних умовах, коли в державі функціонують сотні ЗВО, важливо отримати міжнародну оцінку нашої діяльності.  Підтвердженням якості підготовки висококваліфікованих фахівців на міжнародному рівні є отримання сертифікату відповідності вимогам ISO 9001. Завдяки наполегливій праці наш університет отримав сертифікати, які підтверджують відповідність системи управління якістю вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, а це, в свою чергу, забезпечує пріоритетну позицію ІФНТУНГ на ринку освітніх послуг.

Так, з 15 по 28 листопада 2018 року в ІФНТУНГ проходив зовнішній сертифікаційний аудит системи управління якістю послуг університету в сфері освіти.

Орган з сертифікації систем управління ДП "Івано-Франківськстандартметрологія" високо оцінив нашу Систему управління якістю і вкотре підтвердив її відповідність вимогам ISO 9001:2015 (сертифікат № UA. IF. QMS. 47-19 ) та ДСТУ ISO 9001:2015 (сертифікат № UA. IF. QMS. 46-19).

Аудит проводили фахівці відділу систем управління ОС СУ ДП "ІваноФранківський НВЦ СМС":

• Петришин Н. І. - (начальник відділу систем управління, сертифікати компетентності: аудитора - №UA 003.СУЯ.380-16, головного аудитора - №UA003.LAQ.381- 16).
  • Іванченко О. С. – (сертифікат компетентності аудитора №UA 003. СУЯ.041 -18).
  • Присяжнюк Л. О. - (технічний експерт, кандидат в аудитори з акредитації лабораторій на відповідність вимогам ДСТУ ISO/IEC 17025).
  • Данилів О. І. (сертифікат компетентності аудитора №UA 003. СУЯ.049 -18).

Експерти одностайно відзначили, що функціонуюча впродовж останніх років система управління якістю в ІФНТУНГ повністю відповідає вимогам нового стандарту ISO 9001:2015.

Тому, за результатами зовнішнього аудиту наш університет отримав, строком на три роки (до січня 2022 року), сертифікати відповідності його системи управління якістю вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Відзначимо, що принципи та вимоги ISO 9001 загальновизнані в усьому світі, тому наявність цього сертифіката збільшує можливості ІФНТУНГ щодо встановлення контактів з потенційними грантодавцями, роботодавцями та інвесторами.