Спільна нарада науковців ІФНТУНГ та НАН України

Нещодавно в Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України відбулась спільна нарада науковців Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Національної академії наук України з проблемних питань розвитку нафтогазової галузі держави.

Від ІФНТУНГ в нараді взяли участь: Крижанівський Є. І. - академік НАН України, ректор, Чудик І. І. - професор, проректор з наукової роботи, Тершак Б. А. - доцент, директор науково-дослідного інституту нафтогазової енергетики і екології, Кунцяк Я. В. - професор ІФНТУНГ, генеральний директор НДІ КБ «Бурового інструменту».

Від НАН України до обговорення актуальних питань розвитку нафтогазової галузі долучились: Патон Б. Є. - Президент НАН України, директор Інститу  електрозварювання ім. Є.О. Патона; Наумовець А.Г. - віце-президент Національної академії наук України; Гожик П.Ф. - академік НАН України, директор Інституту геологічних наук;  Кучук-Яценко С. І. - академік НАН України; Булат А. Ф. – академік НАН України , директор Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова; Савицький М. М. – доктор технічних наук, завідувач відділуІнститу  електрозварювання ім. Є.О. Патона; Лобанов Л. М. – академік-секретар відділення фізико-технічних проблем матеріалознавства НАН України; Крівцун І. В. – академік Національної академії наук України.

За результатами наради з урахуванням важливості зазначеної проблеми її учасники ухвалили рішення щодо доповіді ІФНТУНГ із проблемних питань розвитку нафтогазової галузі держави на засіданні Президії НАН України.