Розпочалась фінальна боротьба за нагороди з настільного тенісу

3 листопада 2016 року  у приміщенні Івано-Франківського Національного університету нафти і газу урочисто розпочались фінальні змагання з настільного тенісу V Спортивних ігор школярів України. В змаганнях беруть участь збірні команди школярів з 18 областей України  та м. Києва – переможці другого етапу. Захід відбувається в рамках виконання Законів України «Про освіту», «Про фізичну культуру і спорт», Національної доктрини розвитку фізичної культури і спорту, затвердженої Указом Президента України від 28.08.2004 р. № 1148/2004, Концепції проекту Загальнодержавної цільової соціальної програми «Формування здорового способу життя молоді України» на 2013-2017 роки, відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів  на 2016 рік, наказу Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України від 15.08.2016 року № 113.

Урочисте відкриття змагань розпочалось в спортзалі, зібравши гостей, організаторів та учасників змагань. Урочисто вишикувались команди, кожну з яких представляє дівчина в українському строї з табличкою-назвою області. Опісля головний суддя оголосив про урочисте відкриття універсіади. Розпочалось святкове дійство, лунали виступи гостей.

Про перебіг свята та змагань проінформуємо згодом. Інформація оновлюється.