Пізнаємо невідому історію університету!

Нещодавно Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відзначив 50-літній ювілей. Організатори cвята ретельно по крихтах збирали інформацію про історію університету, яка увійшла до презентаційного літописного видання. Однак, невідомі відеоматеріали про наш виш в Державному кіноархіві продовжують знаходити й надалі. Ми не могли не скористатись нагодою показати архівне відео 1965 року, коли юнаки та юнки складають вступні іспити ще до Івано-Франківської філії Львівської політехніки. Можливо хтось серед вступників впізнає своїх батьків, дідуся чи бабусю, чи інших родичів?

Для покоління, яке вступає до вишів на основі зовнішнього незалежного опитування, це виглядатиме далекою та дивною історією, але все ж історією ІФНТУНГ.