Про перспективи вступної кампанії 2021

Про це та інші важливі питання говорили на ректораті, який відбувся 11 листопада в режимі онлайн.

Щодо організації вступної кампанії 2021 року доповідав відповідальний секретар приймальної комісії ІФНТУНГ Ярослав Коваль. Він повідомив, що після зарахування студентів 2020/2021 навчального року на бакалаврський та магістерський рівні різних освітніх програм було зроблено ретельний аналіз набору абітурієнтів, спектр зацікавленості тими чи іншими спеціальностями, здійснено моніторинг потреб ринку праці, заслухано позиції та пропозиції директорів навчально-дослідницьких інститутів ІФНТУНГ, що дозволило зробити висновки щодо ефективності певних освітніх програм та їхнього подальшого функціонування. Відтак на зміну незатребуваним освітнім програмам прийдуть нові, які на сьогоднішній день є привабливими і для працедавців, і для абітурієнтів. На ректораті було підтримано відкриття нових бакалаврських освітніх програм:  «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Фінанси, митна справа та адміністрування податків» (Інститут   економіки та менеджменту, гарант освітньої програми – доц. кафедри фінансів Мацук З. А.), «Прикладне програмування та обчислення (Інститут інформаційних технологій, гарант освітньої програми – завідувач кафедри прикладної математики Олійник А. П.).

На ректораті були також обговорені напрацювання з профорієнтаційної роботи, яка є надзвичайно важливою для вступної кампанії та яка повинна видозмінюватись у зв’язку з пандемією, коли всі масові заходи, профорієнтаційні в тому числі, загнані у режими онлайн. Начальник відділу маркетингу, доц. Сергій Побігун озвучив пропозиції відділу для ефективної роботи з абітурієнтом, які були підтримані присутніми.

Інтерес викликала інформація про нововведення з подання на участь у міжнародних проектах. В робочому порядку були розглянуті також питання студентського самоврядування. Ректорат пройшов у діловій конструктивній. атмосфері. Всі присутні мали можливість висловитись з того чи іншого питання для прийняття зважених рішень.

Українська