![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/medium/public/news_image/dsc_9277.jpg?itok=uBq9fif3)
8 вересня 2017 року, напередодні Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулася зустріч студентів Інституту нафтогазової інженерії, спеціалізація «Буріння нафтових і газових свердловин», з начальником департаменту буріння ПАТ «Укргазвидобування» Михайлом Падучаком.
Представник найбільшої газовидобувної компанії України прочитав студентам в конференц-залі бібліотеки університету лекцію на тему: «Буріння свердловин, як ключовий інструмент для здобуття енергонезалежності». Основну увагу доповідач приділив проблемам підвищення ефективності буріння свердловин, основним напрямам їхнього вирішення в БУ «Укрбургаз». Мова йшла також про основні цінності компанії. На завершення високий гість привітав присутніх з прийдешнім професійним святом.
Після лекції відбулася зустріч Михайла Падучака з керівництвом Інституту нафтогазової інженерії, на якій було окреслено шляхи подальшої співпраці з ПАТ «Укргазвидобування».