Почесними професорами ІФНТУНГ стали ректори провідних університетів України та Польщі

22 вересня 2017 року в рамках відзначення 50-річчя Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу на Вченій раді відбулась урочиста посвята у почесні професори університету ректора Краківської гірничо-металургійної академії, професора Тадеуша  Сломки та ректора Національного університету «Львівська політехніка», професора Юрія Бобала. З університетами, які вони очолюють, ІФНТУНГ пов’язує багаторічна співпраця, а з «Львівською політехнікою» ще й спільні витоки. Ректори цих вишів зробили вагомий внесок в розвиток взаємовідносин з ІФНТУНГ. З рук ректора ІФНТУНГ, проф. Крижанівського Є. І. кандидати у почесні професори отримали мантії, а після церемонії посвяти й папери, що засвідчують їхній новий статус.

Опісля з нагоди відзначення 50-ї річниці від дня заснування університету були відзначені та нагороджені  й інші представники польських вищих навчальних закладів, зокрема, Краківської гірничо-металургійної академії ім. С. Сташица (AGH, м.Краків), Поморської академії в Слупську (м. Слупськ) та Інституту нафти і газу (м. Краків), які плідно співпрацюють з ІФНТУНГ. Директори ІНГІ, ІІМ та ІГГ презентували заслуги польських партнерів та зачитували накази ректора ІФНТУНГ про нагороди.

Медаллю «За заслуги перед ІФНТУНГ» були нагороджені: проф. А. Гонет (кафедра буріння та геоінженерія, декан (2008-2016 р.р) факультету буріння, нафти і газу, AGH), Я. Зяя (завідувач кафедри буріння та геоінженерія, факультету Буріння, нафти і газу, AGH), Т. Ліпецький (заступника декана факультету геодезії гірничої промисловості та інженерії навколишнього середовища, AGH), проф. П. Лебковський  (декан факультету менеджменту, AGH), проф. Я. Матушкевич (декан факультету геології, геофізики та охорони навколишнього середовища, AGH), проф. Адам Пещинський  (завідувач кафедри гірничої геології покладів, декана (2012-2016 рр.) факультету геології, геофізики та охорони навколишнього середовища, AGH, проф. А. Калукевич  (декан факультету інженерної механіки і робототехніки, AGH), проф. М. Чехановська ( директор Інституту нафти і газу, м. Краків ), проф. А.  Сівік (проректор по роботі зі студентами AGH).

Медаллю «50 років ІФНТУНГ» були нагороджені: проф. П. Косаковський (кафедра аналізу середовища, картографії та промислової геології, факультету геології геофізики та охорони навколишнього середовища,AGH), проф. Д. Сала (заступник декана факультету менеджменту, AGH), проф. Р. Вішньовський (декан факультету буріння, нафти і газу, AGH), А. Сапіньська-Сліва  (заступник декана факультету буріння, нафти і газу, AGH), Т. Беднарчик (директор адміністрації факультету інженерної механіки і робототехніки, AGH); проф. Є. Кмєцік (кафедра гідрогеології та інженерної геології факультету геології, геофізики та охорони навколишнього середовища, AGH), проф. Л. Натканєц-Новак (кафедра мінералогії, петрографії і геохімії факультету геології, геофізики та охорони навколишнього середовища, AGH); Д. Герчинська (проректор Поморської академії в Слупську), проф. С. Пошуцек (заступник декана факультету геології, геофізики та охорони навколишнього середовища AGH), П. Сух (заступник директора Інституту нафти і газу (м. Краків), К. Регуцький (завідувач відділу міжнародного співробітництва Інституту нафти і газу, м. Краків) та проф. Кшиштоф Краузе ( завідувач кафедри гірничих машин AGH), який доклав чимало зусиль до підготовки магістрів інституту інженерної механіки.

Вітаємо почесних професорів ІФНТУНГ з високим званням, польських партнерів - з високими нагородами, які є свідченням їхніх великих заслуг перед університетом.