Писанкове деревце - в дарунок університету

Ви готові отримувати святкові подарунки? В Інституті архітектури, будівництва та енергетики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу  їх уже підготували. Великодньою архітектурною інсталяцією тут вирішили привітати всю університетську спільноту.

Оригінальний сюрприз - ідея студентів ІІ курсу групи АМ-17-1 спеціальності «Архітектура та містобудування» й викладачів кафедри архітектури та містобудування Борсук Наталії Григорівни та Мелкомукової Марії Григорівни. Ось яке великоднє деревце «виростили» вони своїми руками! А прикрашатиме воно хол головного корпусу.

Писанковий модерн у кошик, на жаль, не покладеш, але настрою він додає на всі свята. Автори зичать і студентам, і викладачам: «Нехай передзвін великодніх дзвонів принесе Вам лише благі вісті, нехай Ваші серця наповняться радістю, хай віра допомагає Вам долати труднощі»!

*При копіюванні матеріалів активне посилання на сайт обов’язкове: http://nung.edu.ua/