Переможцям – подарунки від ІФНТУНГ!

Наближення свят уже відчули учасники Днів відкритих дверей, які провели інститути Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу для юнаків і дівчат, котрі починають будувати плани на майбутнє. Наступна вступна кампанія – не за горами. І саме час подумати про вибір навчального закладу, який дасть хороший старт у професію.

Тож не дивно, що багато завтрашніх абітурієнтів поспішили скористатися нагодою особисто ознайомитися з перспективами, які їм пропонує ІФНТУНГ. Втім, сталося не зовсім так, як гадалося, а… Набагато краще! Бо учасники онлайн-зустрічей прийшли на Дні відкритих дверей за інформацією, а знайшли тут іще багато іншого – і корисного, і приємного.

На них чекали не лише  спілкування з директорами, студентами, випускниками інститутів, але й квести та цікаві вікторини. Кмітливців відзначили пам’ятними брендовими подарунками ІФНТУНГ, футболками з логотипом університету від Студентського профкому й захоплюючою настільною грою «BIZSTUDENT» від Студентського парламенту. Хто не в курсі – це гра за прототипом «Монополії», тільки нафтогазової тематики. Загалом сюрпризи були найнесподіваніші. Приміром, Юлія Лаба з Івано-Франківської української гімназії №1, яка відвідала День відкритих дверей Інституту економіки та менеджменту, виграла дуже корисну в період карантину річ - брендову захисну маску від Студентського парламенту ІФНТУНГ. Стильно, ексклюзивно! Модницям на заздрість! Хтось отримував нагороди особисто, як  Володимир Гринькевич, третьокурсник Фізико-технічного ліцею, комусь їх передали довірені особи. Наприклад, студентам Калуського політехнічного коледжу Богдану Цимбалістому й Андрію Бураку  подарунок від ІФНТУНГ і гру «BIZSTUDENT» передав їхній наставник, викладач коледжу Микола Миколайович Романів. Чи складно було виграти? Переможниця вікторини Інституту економіки та менеджменту Діана Красько, вихованка  Калуського коледжу економіки, права та інформаційних технологій, каже, що головним секретом виявилась максимальна зосередженість і уважність. А Володимиру Гринькевичу стала у пригоді блискавична реакція – відповідав швидше за інших. До речі, особливої підготовки до вікторини не знадобилося. Богдан Цимбалістий каже, що попередньо не тренувався. Запропоновані питання абсолютно відповідали профілю обраної спеціальності. Хлопець збирається вступати до Інституту інженерної механіки.

Загалом Дні відкритих дверей зібрали онлайн надзвичайно цілеспрямовану молодь. Юнаки і дівчата дуже реалістично оцінюють перспективи ринку праці, й звертають увагу на ІФНТУНГ не випадково. Приміром, Володимир Гринькевич мріє стати інженером-електриком. Міркує слушно: через п’ять років, коли отримає диплом, ця спеціальність, на відміну від деяких інших хітових сьогодні, якраз буде на піку попиту. Це означає – кращі пропозиції вакансій і ліпшу зарплату…

Що ж, думати про майбутнє треба вже сьогодні. Тоді обрана спеціальність принесе і радість самореалізації, і ще чимало інших дарунків…

 

 

 

Українська