На оновленому стадіоні ІФНТУНГ відбулись перші великі змагання!

18-19 липня 2020 року на реконструйованому легкоатлетичному стадіоні спортивного комплексу ім. Гемби А. П. Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся чемпіонат Івано-Франківської області з легкої атлетики.

Змагання такого рівня пройшли на університетському стадіоні вперше. Бо після реконструкції стадіону, яка увійшла до ініційованої Президентом України  Національної програми «Велике будівництво», тут з’явились відмінні поліуританові бігові доріжки, газон футбольного поля з автоматичним поливом та освітленням й багато інших новинок, які створюють  потужну базу для тренувань і змагань високого рівня.

На стадіоні ІФНТУНГ проводились бігова програма та стрибки обласного чемпіонату з легкої атлетики: біг на 100 м, 200 м, 400 м, 800 м, 1500 м, 3000 м; спортивна ходьба – 5000 м (чоловіки), 3000 м (юнаки), 5000 м (жінки), 3000 м (дівчата); стрибки у висоту, довжину, потрійний; змішана естафета.

За результатами змагань буде проведено відбір до збірної команди області на Всеукраїнські змагання з легкої атлетики.

Вітаємо переможців змагань! І чекаємо на регулярні свята спорту обласного, всеукраїнського та міжнародного масштабу! Адже вже сьогодні можна сміливо заявити, що стадіон ІФНТУНГ матиме грандіозне значення для розвитку спорту не лише Прикарпаття, але й всього Західного регіону.

Українська