Нарада в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України

12 травня 2015 року в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України відбулася нарада під головуванням заступника Міністра Ігоря Діденко, на якій розглядалися питання нормування виробничо-технологічних втрат та витрат природного газу в газотранспортній та газорозподільних системах. На засіданні були присутні керівники та фахівці газотранспортних та газорозподільних підприємств, представники університетської науки, спеціалісти з НКРЕ та НАК «Нафтогаз України». Як зазначив ректор ІФНТУНГ, академік НАН України Євстахій Крижанівський, питання скорочення втрат та ефективного використання природного газу є ключовим для забезпечення енергетичної безпеки України, і університетом багато робиться в цьому плані. Зокрема, відомі розробки університету щодо дослідження втрат газу при роботі запірної арматури, цікаві результати отримано при вирішенні питань визначення калорійності природного газу.

З короткою доповіддю на нараді виступив проректор ІФНТУНГ професор Олег Дзьоба, який доповів про результати проведеної науковцями університету експертизи розроблених проектів методик визначення виробничо-технологічних втрат та витрат природного газу під час його транспортування газорозподільними мережами.