![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/medium/public/news_image/54202416_329984414389506_838795529382002688_n.jpg?itok=vBKbRfBN)
В рамках робочого візиту на Прикарпаття Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик зустрівся з ректором Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, академіком НАН України, проф. Євстахієм Крижанівським та проректорами й директорами інститутів університету. На зустрічі також були присутні представники підприємств енергетичної галузі Прикарпаття, комунальної сфери, місцевої влади.
Були обговорені важливі питання, що стосуються Ради регіонального розвитку Івано-Франківської області. Підбили підсумки минулих років та обговорили плани на майбутнє. Акценти було зроблено на проблемах теплової генерації: енергетика має ставати чистою та ефективною. І у цих питаннях до науковців ІФНТУНГ дослухаються, адже вони докладають чимало зусиль, щоб консультувати та розв’язувати важливі енергетичні питання держави, від яких залежить незалежність України.
До слова, Ігор Степанович є головою Наглядової ради ІФНТУНГ та постійно цікавиться освітньою та науковою діяльністю університету.