Міністерство молоді та спорту України перевірило стан університетського стадіону

24  листопада 2017 року Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу  відвідав Перший заступник Міністра молоді та спорту України Гоцул І. Є.  Він ознайомився із оновленим стадіоном університету, який реконструюється за підтримки ОДА (детальніша інформація в наших попередніх публікаціях на сайті). Заступника Міністра у супроводі начальника управління спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації Оклієвича О. Є. зустріли проректор з науково-педагогічної роботи Мандрик О.М., завідувач кафедри фізичного виховання та спорту Улізько В. І., директор спортивного  комплексу  ім. Гемби Бажан П.Я.

Гостю було продемонстровано обсяг проведених робіт, відзначено їхню якість, дотримання будівельниками та проектантами всіх вимог та розмірів щодо  спортивних споруд  такого типу. Заступника міністра також ознайомили з планами на майбутнє: завершення другої черги реконструкції в 2018 році –  покриття бігових доріжок поліуританом. Гоцул І. Є. залишився задоволеним результатами реконструкції стадіону. За рекомендацією Міністерства молоді та спорту України на стадіоні університету проводитимуться тренування та змагання легкоатлетів високого рівня.