Лекція першого заступника голови правління - виконавчого директора ПАТ ”Укргазвидобування” Олександра Романюка

Перший заступник голови правління - виконавчий директор ПАТ ”Укргазвидобування” Олександр Романюк в рамках присвячених “Дню геолога” традиційних зустрічей з представниками органів державної влади, навчальних закладів, громадських організацій тощо провів для студентів та викладачів університету ІФНТУНГ лекцію “Енергетична незалежність України – це реальність, що буде втілена до 2020 року”. В основному йшлося про амбітну та цілком реальну ”Програму20/20”, завдяки якій до 2020 р.  ПАТ ”Укргазвидобування” забезпечить видобуток 20 мрд. кубів  українського газу, що дозволить державі перейти на споживання виключно власного газу та унеможливить диктат недобросовісних продавців цього товару на міжнародному газовому ринку.  Окрім того, коротко була презентована програма нової, молодої команди менеджерів ПАТ ”Укргазвидобування”.  Лекція викликала жвавий інтерес слухачів та числені запитання.

Проректор з наукової роботи професор Олег Карпаш (в центрі) представляє першого заступника голови правління - виконавчого директора ПАТ ”Укргазвидобування” Олександра Романюка (справа), зліва  - Василь Гуцуляк, Газопромислове управління «Львівгазвидобування»