Конкурс проектів “Нова енергія”

Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу за фінансової підтримки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та благодійної організації «Фонд підтримки молодих вчених «Факел» проводиться конкурс проектів на тему «Нова енергія» серед студентів та учнів навчальних закладів м. Івано-Франківська. Умови участі в конкурсі наступні: 1. До участі в конкурсі допускаються автори чи колективи авторів (не більше 3 осіб), які навчаються у навчальних закладах м. Івано-Франківськ (учні, ліцеїсти та студенти). 2. Рекомендовані тематичні напрямки проектів: способи вироблення, генерації та споживання та заощадження всіх видів енергії, навчання в сфері енергетики тощо. 3. Вимоги до заявок: коротке резюме автора (авторів) проекту – ПІБ, навчальний заклад, група, сфера наукових та творчих інтересів, навички та знання, контактна інформація; на конкурс приймаються: діючі зразки та макети, програмні чи мультимедійні продукти, віртуальні моделі, що реалізують ідеї авторів за рекомендованими тематичними напрямками і можуть бути використані у демонстраційний цілях для навчання та поширення знань у галузі енергетики. організатори конкурсу залишають за собою право можливості викупу експонатів на підставі підтверджених витрат або відомостей про ціни використаних в них складових для розміщення у Науковому містечку «Нова енергія» на базі Виставкового комплексу ІФНТУНГ. 4. Авторам відібраних найкращих проектів буде надано можливість коротко представити свої проекти (до 10 хвилин) на презентації, що буде організована в рамках святкування Фестивалю науки 2014 в ІФНТУНГ. 5. Найкращі проекти будуть нагороджені грошовими преміями. Контрольні дати 30.04.2014 останній термін подачі заявок на участь в конкурсі 15.05.2014 оголошення результатів конкурсу 16-31.05.2014 нагородження переможців, презентація найкращих проектів Проектні заявки слід надсилати за адресою: Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу вул.Карпатська, 15, м.Івано-Франківськ 76019, Головний корпус (кімн.0208), Телефон: (03422) 45114.