Кафедра ІТТС пропонує високотехнологічне сертифіковане обладнання для підготовки майбутніх фахівців

Не секрет, що пов’язані з ІТ-технологіями спеціальності користуються серед молоді великою популярністю. Адже сучасне суспільство,  як ніколи, пов’язане з інтеграцією інформаційних технологій у наукові і виробничі будні та інтелектуалізацію праці, а інформатизація суспільства є одним із закономірностей сучасного соціального прогресу. Бути конкурентноздатним у наданні освітніх послуг на цій ниві доволі важко. Проте, за реалізацію цього нелегкого завдання взялась кафедра інформаційно-телекомунікаційних технологій та систем ІІТ Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, яка упродовж багатьох років лідирує в освоєнні та розробці нових освітніх ІТ-продуктів. Упродовж 50-ти років кафедра –  ровесниця ІФНТУНГ, кристалізувалась та трансформувалась, і сьогодні готова запропонувати сучасному абітурієнту якісну освіту за двома спеціальностями –  «Телекомунікація та радіотехніка» та «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (спеціалізація – Комп’ютеризовані системи управління та автоматика). Кафедра може похвалитись ультрасучасним унікальним обладнанням, спеціалізованими лабораторіями, які, за словами студентів, допомагають набути неоціненний досвід для майбутньої роботи за фахом. Крім того, сучасні технологічні продукти, які завдяки високоякісному обладнанню таких провідних лідерів ІТ-індустрії, як «Сіменс», «Phoenix-Contact», «Хоневелл» й ін., які можуть створювати викладачі кафедри ІТТС та студенти ІІТ, надзвичайно затребувані на виробництві. На думку завідувача кафедри інформаційно-телекомунікаційних технологій та систем, проф. Заміховського Л. М., високотехнологічне сертифіковане обладнання є запорукою якісної освіти для студентів та робить привабливою спеціальність для абітурієнтів. Успішна реалізація міжнародних проектів, до якої залучають і викладачів, і студентів, сприяє високому рівню ІТ-освіти в ІФНТУНГ та конкурентності наших випускників на ринку праці.