Кафедра прикладної економіки працює з двома експертними комісіями з акредитації освітньо-професійних програм

Сьогодні, 25 жовтня, завершується робота експертної комісії з проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Економіка довкілля і природних ресурсів» спеціальності 051 «Економіка» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти (комісія працювала з вівторка, 23 жовтня 2018 року) у складі - Князя Святослава Володимировича (завідувача кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Національного університету «Львівська політехніка», д.е.н., проф., голови комісії) та Лицура Ігоря Миколайовича (провідного наук. співробітника Державної установи «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України», д.е.н., проф.). Комісією сформовані відповідні експертні висновки для Міністерства освіти і науки України, які представлені для ознайомлення керівництву університету. Із експертними висновками можете ознайомитись тут.

Водночас 25 жовтня – другий день роботи експертної комісії з первинної акредитації освітньо-професійної програми «Бізнес-економіка» спеціальності 051 «Економіка» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у складі - Козика Василя Васильовича (завідувача кафедри економіки підприємства та інвестицій Національного університету «Львівська політехніка», к.е.н., проф., голови комісії) та Батенко Людмили Павлівни (професора кафедри стратегії бізнесу ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», к.е.н., проф.).

Сьогодні проведено завершальні комплексні контрольні роботи з дисципліни «Конкурентоспроможність підприємства» для студентів другого року навчання ОПП «Бізнес-економіка» (для групи ЕК-17-1м) у приміщенні ЦРП «Бізнес-Інкубатор» (зал №2) на І парі (8:00-09:20 год) та продовжується робота в рамках наміченого плану первинної акредитаційної експертизи.