До Дня університету

З ініціативи адміністрації ІФНТУНГ та за творчого сприяння ТРК «Карпати» (журналіст Оксана Василик та оператори Ігор Попик, Роман Булелик) створено короткий фільм у формі інтерв’ю з керівниками, викладачами, студентами вишу про  історію університету – єдиного в Україні університету нафтогазового профілю. Ми презентуємо цей фільм напередодні Дня університету, який традиційно урочисто відзначається 21 вересня. Цим фільмом ми намагалися продемонструвати різні аспекти університетського життя, його розвиток, можливості, перспективи. До вашої уваги історія вишу, яка йде його корпусами, лабораторіями та музеями. З перших уст ви дізнаєтесь про освітній та науковий потенціал вузу, плани на майбутнє. Досвідом навчання діляться студенти університету.

Сподіваємося, що фільм відкриє вам багато корисної та цікавої інформації. Приємного перегляду.