Вчена рада ІФНТУНГ розглянула низку нагальних питань

11 грудня відбулось засідання Вченої ради ІФНТУНГ. Нагальні питання, яких назбиралось чимало, оголосив у порядку денному ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський.

Почали традиційно з приємних – нагород. Грамотою відділення Національної служби посередництва і примирення в Івано-Франківській області нагородили завідувачку кафедри філології та перекладу, проф. Когут О. В., а відзнакою Івано-Франківської обласної державної адміністрації «За бойову звитягу» та відзнакою міського голови м. Івано-Франківська «За честь і звитягу» – учасника антитерористичної операції на Сході України, члена ГО «Об’єднання учасників бойових дій, добровольців волонтерів та інвалідів «Легіон Галичина», працівника університету Ленюка В. Я.

Крім того, за результатами університетського конкурсу «На кращу навчальну книгу», оголошеного на початку 2019 року, визначились переможці:

У номінації «Найкращий підручник» нагородили грамотами:

за І місце — Кузя І. В., Зінька Я. А., Ваньковича Т.-Н. М., Векерика В. І., Цідила І. В., Левчука К. Г., Тіщенка Л. М., Шпачука В. П., Бурлаку В. В.,  «Теоретична механіка»;

за ІІ місце — Галущака М. О. , «Курс фізики. Механіка. Молекулярна фізика і термодинаміка» та Рудька Г. І., Ляху М. В., Ловинюкова В. І., Багнюка М. М., Григіля В. Г., «Підрахунок запасів нафти і газу»;

за ІІІ місце — Кузьменка Е. Д., Кулика С. М., Пігулевського П. Г, «Електрометрія» та Тревого І. С., Дутчина М. М., Ільківа Є. Ю., «Державний земельний кадастр».

У номінації «Найкращий навчальний посібник» грамотами нагородили:

за І місце — Возняка М. П., Люту Н. В., Кривенко Г. М., «Матеріали й арматура трубопроводів та сховищ» та Тревого І. С., Дутчина М. М., Ільківа Є. Ю., «Інвентаризація земель та нерухомості»;

за ІІ місце — за заг. ред. Гораль Л. Т., Перевозову І. В. «Підприємницька діяльність».

У номінації «Найкращий навчальний посібник англійською мовою» грамотами нагородили:

за І місце — Копея Б. В., «Обладнання для розробки морських нафтогазових родовищ» (англ. мовою).

за ІІ місце — Озарко І. І., Галай Т. М., Грибіник Ю. І. «Англійська мова (для професійного спрямування). Геодезія».

Розглянули також питання про набір іноземних студентів до ІФНТУНГ (доповідач - проректор з НПР Карпаш М. О.), питання змін у структурі унівеситету (доповідач - начальник НВ Штанько Я. В.). Затверджено теж кілька положень: Про Центр колективного користування науковим обладнанням "Техноекобезпека Карпат", Центру українсько-польської співпраці, інформаційно-наукового центру НТБ, Про академічну доброчесність ІФНТУНГ, Про дуальну форму здобуття вищої та фахової передвищої освіти тощо. Були ухвалені рішення й по конкурсних справах.