Всеукраїнська студентська олімпіада з «Видобування нафти і газу»

На базі інституту нафтогазової інженерії, 23-26 квітня 2018 року, проводилась Всеукраїнська студентська олімпіада з «Видобування нафти і газу» спеціальності «Нафтогазова інженерія та технології».

Проректор з науково-педагогічної роботи професор Мандрик Олег Миколайович подякував від імені університету учасникам, які виявили бажання взяти участь в олімпіаді, яка могла стати одним із щаблів їхнього розвитку на шляху в Європейський простір або щодо забезпечення енергетичної незалежності нашої держави.

Директор інституту нафтогазової інженерії Витязь Олег Юлійович вступним словом занурив студентів у історію нафтогазової освіти, розказав про роботу та досягнення Івано-Франківського відділення міжнародної студентської організації SPE та побажав учасникам  чесної боротьби та перемоги найсильнішого!

Деталі олімпіади студентам повідомляв професор Кондрат Олександр Романович. Нагадав основні теми для розв’язання тих чи інших завдань, та ознайомив із структурою білету.

Нагородження переможців проводилось в іменній аудиторії Укрнафти, яка потішила студентів приємними подарунками.

Типові завдання на олімпіаду можете глянути тут: Типові завдання на олімпіаду.

Програму заходу Ви можете переглянути: Програма заходу.

Результати олімпіади:

1 місце – Катрич В.Д. - 84 бали, студент ІФНТУНГ;

2 місце – Яцків В.В. – 72 бали, судент ІФНТУНГ;

3 місце – Ошовська К.О. – 62 бали, студентка ПолНТУ.