Врятуймо дитині життя!

Заради доброї справи – порятунку життя дитини, 7 грудня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу багато людей зібралось на благодійний концерт «Світ очима дітей». Захід, що відбувся за ініціативи випускниці ІФНТУНГ Галини Когут та за організації Центру культури і дозвілля студентів університету, привернув увагу до проблем маленького хлопчика – Сергія Шищука з Івано-Франківська, який  страждає від епілепсії і ДЦП: через сильні приступи його мозок відмирає.  Хлопчику терміново потрібна дорога операція за кордоном, а коштів у родини немає.

Тож небайдужі прикарпатці вирішили організувати благодійний захід, щоб зібрати гроші на лікування хлопчика. З самого ранку у фойє головного корпусу ІФНТУНГ відбувався благодійний ярмарок: тут можна було придбати новорічні прикраси ручної роботи, розмальовані  студентами та випускниками-архітекторами. Ввечері розпочався благодійний концерт, в якому взяли участь Заслужена артистка України    Галина Баранкевич, Заслужена артистка України Світлана Весна, отець Олексій Саранчук, гурт Malex Band, зразковий ансамбль естрадно-спортивного танцю «Зірка мрії» ЗОШ №1 м. Івано-Франківська (керівник - Тетяна Грибович, хореограф - Галина Когут) й ін. Як виявилось, навіть у такий непростий час талановиті люди відгукнулись, продемонструвавши  найкращі людські якості – співчуття, щирість,  любов до ближнього. Від душі радували публіку ведучі – гумористичний дует «Батяри». Актори, співаки, танцюристи викладались на повну. Не вщухали оплески вдячних глядачів. На концерті був присутній Сергійко з мамою і бабусею.  До слова, під час благодійного концерту відбувся також аукціон картин ручної роботи, котрі виконала бабуся хворого хлопчика.

За попередніми підрахунками на цей час зібрано 31 000 грн. Крім того, ректорат ІФНТУНГ виступив з ініціативою оголосити додатковий збір добровільних пожертвувань серед працівників та студентів університету на лікування Сергійка Шищука.

Будьмо милосердними і врятуймо дитині  життя!

Українська