Випускники 1967 року відвідали рідну alma mater

Івано-Франківський національний технічний університет нафти  і газу відвідали випускники спеціальності ТРНГ (сьогодні – ВНГ та НБ) 1967 року. Вони зібрались з нагоди 50-річчя свого випуску, який співпав із піввіковим ювілеєм  рідного університету. Присутні мали нагоду поспілкуватись, поділитись своїми професійними успіхами, яких вони досягли на виробництві, в науці, освіті. До їхньої когорти належать професори ІФНТУНГ Навроцький Б.  та Бойко В., які доклали багато зусиль до навчання та виховання нових поколінь фахівців нафтогазової справи, за їхніми плечима  чимало успішних випускників університету, наукових досягнень та праць.  Своїми успіхами ділились й інші випускники, які обіймають керівні  посади на підприємствах  нафтогазової галузі та зарекомендували себе фахівцями високого класу.

Колишні студенти пройшлись корпусами та аудиторіями університету, а пізнавальну екскурсію рідним університетом провів для них проф. Бойко В. С. Випускникам приємно було побачити, як за 50 років виріс університет – визнаний центр вищої нафтогазової освіти і науки, який здійснює підготовку фахівців для нафтогазового комплексу та суміжних галузей України та інших держав, а також виконує науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи для підприємств і установ різних галузей економіки України.

Зустріч відбулась у теплій дружній атмосфері.