Викладач ІФНТУНГ посів ІV місце на Чемпіонаті світу з легкої атлетики серед ветеранів

Наприкінці березня 2017 року Іван Файчак, старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, багаторазовий призер та чемпіон України, світу, триразовий срібний призер чемпіонату Європи з легкої атлетики у своїй віковій категорії, представляв Україну й посів четверті місця з п’ятиборства і з бігу на 60 метрів з бар’єрами (13,61 с – М75) на VIII Чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні серед ветеранів у м. Тегу (Південна Корея). За підсумком змагань він набрав 3094 очка. Для ІФНТУНГ цьогорічна перемога Івана Ільковича стала приємним подарунком до 50-літнього ювілею університету, якому відомий легкоатлет та викладач віддав понад 20 років життя.

Тривалий час І. Файчак курував навчальну роботу кафедри фізичного виховання і спорту, сьогодні до його царини належить спеціалізація «Легка атлетика». У ветеранський спорт прийшов у 50 років, але продовжує активно працювати на ниві освіти та науки. Серед його вихованців – призери Всеукраїнської універсіади та чемпіонатів України різних років. Учні називають його  «тренером від Бога і Людиною з Великої Букви». Крім того, у його доробку –  наукові статті у фахових виданнях.

Досягнення й трудову активність І. Файчака можна оцінити й за кількістю та рівнем організації викладачем міських чемпіонатів та обласних універсіад з легкої атлетики. Крім того, він – беззмінний суддя з легкої атлетики Всеукраїнської спартакіади серед працівників «Укртрансгазу», яка відбувається за організації кафедри фізичного виховання і спорту ІФНТУНГ.

Вітаємо Івана Ільковича Файчака із знаковою перемогою! І на майбутнє бажаємо тримати таку ж високу планку!

Українська