Викладачі університету долучились до роботи Міжнародної конференції з механіки руйнування матеріалів і цілісності конструкцій

Міжнародна конференція з механіки руйнування матеріалів і цілісності («Fracture Mechanics of Materials and Structural Integrity», FMSI) конструкцій традиційно проводиться у Львові, починаючи з 1987 року. Цьогоріч вона відбулася уже вшосте. Співорганізаторами конференції виступили Європейське товариство з цілісності конструкцій (European Structural Integrity Society, ESIS), Українське товариство з механіки руйнування матеріалів, Фізико-механічний інститут імені Г.В. Карпенка НАН України та Національний університет «Львівська політехніка»

Від Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу в роботі конференції взяли участь: ректор, проф. Є. І. Крижанівський, проф. Л. Я. Побережний, доц. В. Б. Запухляк, доц. Ю. Г. Мельниченко, доц. Б. М. Міщук.

Під час церемонії відкриття наукового форуму привітання учасникам від Президента НАН України академіка Бориса Патона зачитав академік Леонід Лобанов, а від Президента ESIS професора Франческо Яковелло (Італія) – голова організаційного комітету завідувач відділу № 3 Діагностики корозійно-водневої деградації матеріалів Фізико-механічного інституту імені Г. В. Карпенка доктор технічних наук Григорій Никифорчин.

Високий науковий рівень масштабної конференції підтвердила присутність фахівців з різних куточків світу: Італії, Іспанії, Греції, Франції, США, Канади, Польщі, Угорщини, Португалії, Китаю, Індії, Мексики, Аргентини.

Загалом програма VI Міжнародної конференції передбачала такі напрями:

– руйнування і міцність матеріалів, спричинене середовищем руйнування,

– неруйнівна діагностика, прикладна механіка.

Детальніша інформація на сайті Фізико-механічного інституту ім. Г. В. Карпенка НАН України: http://fmsi2019.ipm.lviv.ua/