Викладача ІФНТУНГ відзначили на «Зеленій милі – 2018»

Студенти та викладачі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу долучились до  Всеукраїнського забігу «Зелена миля – 2018» серед студентської молоді, який відбувся 1 червня в Івано-Франківську. Акція, в якій взяли участь з півсотні учасників,  проходила у Центральному парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка. Прийшло й чимало вболівальників. Щороку захід організовується з метою популяризації фізичної культури і спорту та залучення студентської молоді до регулярних занять фізичною культурою, спортом та пропаганди фізичної культури

Найстаршим учасником забігу став старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту ІФНТУНГ Іван Ількович Файчак (79 років), якого відзначили Голова ради спортивної студентської спілки області, ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда та начальник обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОН України Михайло Стефанків. Іван Ількович – відомий легкоатлет, багаторазовий призер та чемпіон України, світу, триразовий срібний призер чемпіонату Європи з легкої атлетики у своїй віковій категорії, який представляв Україну й посів четверті місця з п’ятиборства і з бігу на 60 метрів з бар’єрами (13,61 с – М75) на VIII Чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні серед ветеранів у м. Тегу (Південна Корея). В нашому університеті він відомий своєю активною спортивною позицією і є справжнім прикладом для наслідування серед молодих спортсменів.

Особлива подяка прес-службі ПНУ імені В. Стефаника за фотогафії!