Безкоштовні курси на платформі Coursera

На цьому вимушеному карантині ІФНТУНГ-івці не просто залишаються вдома, а й постійно самовдосконалюються та навчаються! Працівники та студенти університету не упускають можливість підвищити свій рівень знань завдяки платформі Coursera for Campus.

Так, за час співпраці з Coursera у нас дуже позитивна статистика:
- відправлено запрошень учасникам ІФНТУНГ-спільноти – 119
- приєдналися до навчання – 55
- кількість обраних курсів - 85

Нагадаємо, що платформа Coursera надала 150 ліцензій для студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу з вільним доступом до 3921 курсів від кращих університетів світу з можливістю отримання сертифікатів.

Зазвичай плата за ці курси становить від 49 до 499 доларів. Навчання слід розпочати до 31 липня та завершити до 30 вересня 2020 року. Низка курсів має субтитри українською й  іншими мовами. Для викладачів є можливість формувати підбір курсів для окремих спеціальностей чи навіть редагувати існуючі курси.

Для тих, хто вирішив навчатися, скиньте свої дані адміністратору Coursera від ІФНТУНГ Яцюку Олегу на електронну пошту oleg_st_ya@yahoo.com в такому форматі:
FIRST NAME, LAST NAME, WORK EMAIL ADDRESS.

У ВАС ЩЕ Є ШАНС ДОЛУЧИТИСЯ! ПОСПІШІТЬ!