Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми "Документознавство та інформаційна діяльність"

З 23 по 25 жовня 2018 р. на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності  Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1586-л від 19.10.2018 р., працювала  експертна комісія з акредитування освітньо-професійної програми «Документознавство та інформаційна діяльність» спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» другого (магістерського) рівня у складі Михайлюка Олександра Володимировича (доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності Національної металургійної академії  України, голова експертної комісії) та Гомотюк Оксани Євгенівни (доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства Тернопільського національного економічного університету, експерт). За результатами роботи комісія підготувала та подала до Міністерства освіти і науки України висновок про можливість акредитації освітньо-професійної програми «Документознавство та інформаційна діяльність».