Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Маркетингова діагностика та управлінський консалтинг в підприємництві»

Завершує роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Маркетингова діагностика та управлінський консалтинг в підприємництві» зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. Голова експертної комісії: завідувач кафедри маркетингу ім. А.Ф. Павленка ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана» Федорченко Андрій Васильович, доктор економічних наук, професор, голова підкомісії Науково-методичної комісії МОН Україні зі спеціальності 075 «Маркетинг»; експерт: завідувач кафедри маркетингу і торговельного підприємництва  Хмельницького національного університету Ковальчук Світлана Володимирівна, доктор економічних наук, професор.

Завершено перевірку навчально-методичного забезпечення. Експертами формується експертний висновок.  Робота експертної комісії завершується 24 жовтня 2018 року.

Інформація оновлюється.