Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Геофізика»

З 05 по 07 грудня 2018 року  в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №2128-л від 28.11.2018 року працювала експертна комісія з проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Геофізика» спеціальності 103 «Науки про Землю» галузі знань 10 «Природничі науки» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Склад комісії:

• Вижва Сергій Андрійович – зав. кафедри геофізики ННІ «Інститут геології» Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, доктор геол. наук, професор, голова комісії;
  • Тяпкін Олег Костянтинович – професор кафедри геофізичних методів розвідки Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», доктор геол. наук, член комісії.

За результатами роботи комісією підготовлено та подано до Міністерства освіти і науки України висновок з проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Геофізика».